Оплата і доставка

Отримати придбаний товар можна одним з варіантів:

самовивіз

з магазину

придбаний товар можна забрати особисто в магазині, оплативши тільки вартість товару. В даному випадку ви економите кошти на доставці товару кур'єрськими службами та маєте можливість особисто оглянути придбану річ перед оплатою.

оплата товару

на карту

Приватбанку

Вартість доставки кур'єрською службою сплачуєте при отриманні. Також Ви маєте змогу замовити доставку товару з одного магазину в інший. Для цього потрібно оплатити повну вартість товару в одному з магазинів + оплатити цю ж суму на карту Приватбанк (вартість доставки також потрібно буде оплатити). Детальнішу інформацію про процедуру можна дізнатися, зателефонувавши нам за телефонами, які вказані на сторінці -  Контакти.

При замовлені товару на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна!

оплата товару

при отриманні

в відділенні

Нової пошти

Покупець сплачує вартість товару та всі витрати на доставку товару кур'єрською службою у відділенні після огляду товару.

     Товари упаковує магазин за свій рахунок. Покупець оплачує тільки вартість товару та вартість доставки кур'єрською службою.

    На кожен проданий товар надається гарантія (окрім товарів з категорії "несправні комплектуючі", які продаються без гарантії). Детальніше про гарантію Ви можете дізнатися в розділі "Гарантія".